Müügitingimused

 

Müügitingimused kehtivad https://hoovid.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja AC Ehitus OÜ (edaspidi Hoovid.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hoovid.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
Hoovid.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Hoovid.ee veebilehel.

 

Tellimine

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Valige meelepärane transpordiviis, täitke vajalikud andmed. Tasuge kauba eest pangalinkidega või järelmaksuga. Teenust pakub EveryPay ja ESTO.

Lepingu jõustumine

Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saatmist Hoovid.ee poolt.

 

Tellimuse täitmise tähtaeg

Juhul, kui kogu kaup on kohapeal laos olemas ja tellimus on kinnitatud Hoovid.ee poolt, siis tellimus edastatakse Hoovid.ee poolt täitmiseks peale raha laekumist Hoovid.ee arvelduskontole üldjuhul järgneval tööpäeval.

Juhul, kui kaupa ei ole laos, siis lepitakse kauba saatmine Tellijaga eraldi kokku vastavalt sellele kuna uus kaup saabub.

Hind ja makseviis

Kaupade juures olevad hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade eest tasutakse 100% ettemaksuna pangakontole pangalingi kaudu. Valida saab ka tasumise järelmaksuga. Tellimisel kaupadele esitame üldjuhul 50% ettemaksu arve ja peale kauba saabumist Hoovid.ee lattu esitame arve ülejäänud summale. Peale lõpliku arve tasumist edastame kokkulepitud transpordiga kauba tellijale.

Kaupade kohaletoimetamine

Tellitud kaubad edastatakse Tellijale vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

Kauba tagastamine ja vahetamine

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Lepingust taganemiseks tuleb Tellijal saata e-kiri (tagastamise avaldus) aadressile mart@acehitus.ee tagastatava kauba nimekirja ning tellimuse numbriga. Raha tagastatakse samale kohtole, mille kaudu ostmisel tasuti. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on komplekteeritud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Hoovid.ee  tagastab kauba eest tasutud hinna Tellija poolt näidatud arvelduskontole esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.

Tellitud kaup tuleb tagastada Hoovid.ee-le kulleriga Hoovid.ee kontori aadressile Heina 7a, 10611 Tallinn.

Samuti on võimalik kaup tagastada Hoovid.ee kontoris, sellest eelnevalt Hoovid.ee esindajat informeerides ja tingimustes kokku leppides.

Tellija tasub kauba tagastamisel tagastamisega seotud kulu. Tagastamise kulu ei hüvitata.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringute ja etikettidega ning avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Kauba ümbervahetamine teise kauba või -suuruse vastu toimub samadel alustel nagu kauba tagastamine. Ümbervahetamise korral lisab klient kauba tagastamise avaldusele toote nimetuse, koodi ja e-poe lingi mille vastu soovitakse tagastatavat kaupa vahetada. Vahetuskaup saadetakse välja peale tagastatava kauba kättesaamist Hoovid.ee poolt.

Hoovid.ee õigus lepingust taganeda

Hoovid.ee  e-poel on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole kauba eest tasunud õigeaegselt või kui Hoovid.ee vastava kauba varud on ammendunud.

Garantiitingimused

Hoovid.ee annab tellitud kaubale seaduses sätestatud täiendava garantii 1 aasta ostu sooritamise kuupäevast. Müügigarantii annab Hoovid.ee, aadress Heina 7a, 10611 Tallinn. Garantii kehtib Eesti Vabariigis ja garantiist tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb pöörduda Hoovid.ee aadressile, kuhu tuleb Kliendi kuludega toimetada ka defektne kaup. Garantii kehtib kaubale vaid koos ostuarvega. Garantiiaja vältel on Hoovid.ee kohustatud tasuta parandama mistahes avastatud defektid rikkis seadme komponentidel või Hoovid.ee äranägemisel toote vahetuse teel uue vastu. 

 

Garantii ei laiene järgmistel juhtudel

Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, toote kulumisest, mittekohastest kasutustingimustest, sh väliste kahjustuste korral nt kriimustused ja mõlgid. Garantii ei kehti, kui seade oli vigastatud õnnetusjuhtumi, veeuputuse, tulekahju, maavärina või muude välispõhjuste tagajärjel. Garantii ei kehti kaubale, millel on märge “defektiga”. 

 

Lisainfo Tarbijakaitseamet: Juhend: pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine 14.04.2014

 

Tellimistingimuste ja hinnakirja muudatused

Hoovid.ee  e-poel on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse e-poe internetilehekülje https://hoovid.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest internetileheküljel https://hoovid.ee. Kui tellimus on esitatud enne tingimuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Tellijale tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.

Lõppsätted

Käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Lepingu osas tekkivate võimalike vaidluste puhul on vaidluste lahendamisel aluseks lepingu eestikeelne versioon.